Альфа-Банк Україна знижує клієнтам платежі за кредитом готівкою за лояльність

Альфа-Банк Україна, лідер роздрібного кредитування, пропонує унікальні умови кредиту готівкою – зниження процентної ставки та економією до трьох платежів.

Як заощадити на кредиті? Досить оформити кредит готівкою у Альфа-Банку Україна та вчасно вносити щомісячні платежі. За умови дотримання клієнтом платіжної дисципліни банк в рамках лояльності знижує процентну ставку за кредитом, а разом з нею і суму щомісячного платежу. Таким чином, переплата за весь термін кредиту зменшиться на суму, що сягає трьох щомісячних платежів.

При цьому клієнт отримує й інші стандартні переваги кредиту готівкою від Альфа-Банку Україна:

  • рекордна швидкість оформлення кредиту – до 59 хвилин,
  • максимальна сума кредиту – до 500 000 грн,
  • максимальний термін кредиту до 48 місяців.

Пропозиція з економією діє до кінця березня у всіх відділеннях і точках продажів Альфа-Банку Україна, а так само в онлайн-каналах: мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine, на сайті або в контакт-центрі банку. При оформленні заявки на кредит на сайті або в контакт-центрі, клієнт отримує рішення про видачу кредиту вже підчас розмови по телефону з оператором, а пакет документів доставляє мобільний банкір за адресою, вказаною клієнтом.

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу «Банки 2019 року», отримавши перше місце в номінації «Найбільш роздрібний банк» в категорії «Банки іноземних банківських груп». Відповідно до методики рейтингу видання «Фінансовий клуб», нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2018 року, який склав 3,66 млрд грн.

Присоединяйтесь