Радник голови правління із юридичних питань Юлія Карпець взяла участь у конференції «Банківський сектор: зони ризику»

Радник голови правління із юридичних питань Юлія Карпець взяла участь у конференції «Банківський сектор: зони ризику»

Радник голови правління із юридичних питань Ідея Банку Юлія Карпець взяла участь у профільній конференції «Банківський сектор: зони ризику», що була організована ЮК «АМБЕР» та «Фінансовим клубом» та пройшла 5 листопада в столичному «Прем’єр Палас».

Юлія виступила спікером на HardTalk за темою «Підводні камені кредитування».

Учасники заходу представники українських банків та держаних установ, судової гілки влади обговорили проблемні аспекти оподаткування в кредитних відносинах; аналізували основні помилки, які допускають банки при захисті своїх прав в кредитних спорах, а також проблемні питання в судових спорах.

Крім того, учасники HardTalk шукали відповіді на запитання: Що необхідно для відновлення кредитування в Україні? Чи шкодять інсайдерські кредити банківській системі?

Так, представники банків зазначили, що фінансові установи наразі готові і зацікавлені розвивати кредитування як фізичних осіб, так і підприємств різних галузей економіки.

Водночас, вони підкреслили, що створення нових програм кредитування має враховувати всі потенційні ризики неповернення кредитних коштів та подальший супровід роботи із проблемними боргами у судах різних інстанцій, виконання судових рішень та реалізація прав кредиторів у позасудовому порядку.

Викликало жваве обговорення питання правових позиції судів у кредитних спорах та їх вплив на правозастосовну практику.

Юлія Карпець, зокрема, зазначила:

«Наразі розпочата cудова реформа, поки що, на жаль, не дає необхідних та вкрай важливих для банківського та фінансового сектору правозастосовних результатів.

Насамперед, мова про впорядкування судової практики з метою ліквідації неоднакового застосування профільних законів у спірних кредитних правовідносинах.

Однак, банківська та юридична спільнота покладає великі надії, що найближчим часом судові інституції зможуть реалізувати цілі та задачі українського судочинства, наблизитись до європейських стандартів захисту конституційних прав сторін у правовідносинах між клієнтом та фінансовими установами та встановити чіткі та незмінні правила».     

 

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

Банк надає послуги у 82 відділеннях та 200 консультаційних центрах по всій Україні. Продуктами банку користуються понад 300 тисяч клієнтів.

Команда професіоналів банку об’єднує 1,2 тис. осіб.

Банк – переможець низки рейтингів у номінаціях роздрібного кредитування та надійності. 

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь