ОТП Банк зібрав врожай нагород рейтингу «50 провідних банків України - 2018»

ОТП Банк зібрав врожай нагород рейтингу «50 провідних банків України - 2018»

За результатами щорічного комплексного рейтингу «50 провідних банків України», який підготувала компанія «Фінансовий клуб», ОТП Банк був відзначений у цілій низці номінацій

 

Голова правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач, отримавши найвищі оцінки від експертів та колег, став переможцем у номінації «Кращий ТОП-менеджер банку». Пан Тамаш утримує цю позицію вже другий рік поспіль.

На питання про секрет успіху очільник ОТП Банку відповідає: «Мої нагороди – це перемога всього банку. І це не фігура мови. Будь-яка компанія – це команда, корпоративна культура і загальний настрій у колективі. Моє завдання як керівника – створити такі умови, щоб зібрана команда професіоналів була налаштована на досягнення кращого результату, мотивована і об'єднана спільною культурою і баченням».

ОТП Банк був названий кращим у Преміальному банкінгу. Номінація базувалась на таких критеріях, як: активні картки максимального преміального рівня, окремий сервісний простір (відділення), консьєрж-сервіс, інвестиційні рішення, консультаційні послуги, закордонний супровід, електронні ліцензії, додаткові переваги преміального обслуговування тощо. Загалом, модель преміального сервісу ОТП Банку визнана вже низкою винагород і здобула поцінування серед клієнтів. Сформовані під реальні і актуальні потреби клієнтів бізнес-напрямки Private Banking і Premium Banking ОТП Банку відповідають найвищим критеріям якості, клієнтоорієнтованості і комфорту банківського обслуговування. Не випадково, OTP Private Banking посів провідні позиції і у нещодавньому дослідженні Private Banking and Wealth Management Survey 2018 видання Euromoney. Зокрема, ОТП Банк названий кращим по роботі з сім'ями клієнтів Private Banking в Україні, удостоївшись перемоги в номінації «Family Office Services».

Здобув належну оцінку експертів і ощадний вклад в ОТП Банку з щомісячною виплатою процентів «Доступні гроші». Цей продукт приніс банку винагороду в номінації «Кращий ощадний вклад», зокрема, завдяки вільному зручному режиму поповнення і використання коштів. Ощадний вклад з «Доступні гроші» користується попитом серед клієнтів – держателів карток ОТП Банку, включаючи власників зарплатних карток.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь