До мобільного додатку OTP Smart ОТП Банку тепер можна увійти за відбитком пальця і в ОС Android

ОТП Банк запровадив можливість входу в мобільний додаток системи Інтернет-банкінгу OTP Smart через сканування відбитка пальця – тепер і для пристроїв на базі ОС Android


Дана функція застосовна для пристроїв Android, які підтримують цю технологію, тобто в яких для стандартного розблокування телефону можна використовувати відбиток пальця.

Алгоритм застосування функції є інтуїтивно зрозумілим для користувачів:

  1. При першому логіні система аналізує, чи використовує користувач відбиток пальця при розблокуванні телефона.
  2. Якщо так, то система запропонує клієнту використовувати функцію входу в систему через сканування відбитка пальця надалі. Незалежно від вибору клієнта, він завжди може включити/виключити її в налаштуваннях додатку.
Для її використання потрібно оновити мобільний додаток OTP Smart до останньої версії (завантажити з Google Play).

Нагадаємо, для додатку OTP Smart на iOS ця опція вже була реалізована раніше.

Послідовно реалізуючи комплексну програму діджиталізації банківського обслуговування, ОТП Банк забезпечує все більше переваг і зручностей саме для дистанційного здійснення клієнтами операцій за допомогою онлайн-сервісів (зокрема, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart з мобільними додатками, роботизованого контакт-центру, Telegram-боту тощо). Наприклад, у системі Інтернет-банкінгу OTP Smart ОТП Банк запровадив такі нові затребувані функції, як сервіси фотокаси та валютообміну.

Функція «Фотокаса» у системі OTP Smart – це спеціальний віджет, який дозволяє здійснити платіж за допомогою OTP Smart, не заповнюючи всі передбачені поля. Клієнту достатньо лише прикріпити електронну (або відскановану) квитанцію і відправити її у банк за допомогою форми у віджеті. А за допомогою функціоналу конверсійних операцій (валютообміну) в OTP Smart користувачі системи можуть здійснити як конвертацію з однієї іноземної валюти в іншу іноземну валюту, так і продаж іноземної валюти за гривню.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь