Участь у програмі винагород Masterсard – оплата за туристичні послуги балами

Клієнти ОТП Банку, які беруть участь у програмі винагород Masterсard, мають можливість оплачувати накопиченими балами туристичні послуги: авіаквитки, квитки на потяг, бронювання готелів, таксі тощо.

Клієнти ОТП Банку, які беруть участь у програмі винагород Masterсard, мають можливість оплачувати накопиченими балами туристичні послуги: авіаквитки, квитки на потяг, бронювання готелів, таксі тощо.
Щоб скористатися пропозицією, необхідно розраховуватися будь-якою карткою Masterсard від ОТП Банку, накопичувати бали за безготівкові операції, а після активувати функцію «Оплата балами» та оплачувати послуги розділу «Подорожі» за допомогою балів.
Як налаштувати послугу?


• авторизуйтеся в Інтернет-банкінгу OTP Smart;
• на картковому рахунку перейдіть за посиланням «За подарунками»;
• оберіть послугу «Оплата балами» та увімкніть її для наступної покупки;
• розраховуйтесь цією карткою за послуги, які передбачені розділом «Подорожі»;
• поверніть кошти на картковий рахунок.

Звертаємо увагу, послуга «Оплата балами» доступна при сумі транзакції понад 100 грн. Окрім того, на балансі має бути 300 і більше балів. Під час проведення операції неможливо використати тільки частину балів. Тобто буде списана вся доступна кількість балів, але не більше ніж еквівалент вартості покупки.
Оплата здійснюється з розрахунку 1 гривня – 12,5 балів. Для зручності скористайтеся спеціальним онлайн-калькулятором.
Окрім того, з 1 до З1 серпня 2019 року власники платіжних карток Masterсard мають можливість розраховуватись балами, накопиченими в програмі винагород Masterсard, за будь-які покупки на АЗС, включно з пальним.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.
В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».
Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь