Клієнти ПУМБ отримають ексклюзивні металокерамічні картки Mastercard VIP-класу

Клієнти ПУМБ отримають ексклюзивні металокерамічні картки Mastercard VIP-класу

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відновив випуск лімітованої серії металокерамічних VIP-карток на базі преміального продукту World Elite Mastercard®. На сьогодні це унікальна пропозиція на українському ринку.

Уже в червні цього року металокерамічну преміум-картку отримають VIP-клієнти банку - в першу чергу ті, які співпрацюють з банком протягом довгого часу, а також розмістили вклади на суму від 1 млн гривень або 100 тис. доларів / євро.

«World Elite Mastercard® - картка найвищого класу від Mastercard. Це ключ до світу унікальних привілеїв та до елітного сервісу, який підкреслює особливий статус власника картки. Картка відкриває доступ до ексклюзивних пропозицій від Mastercard і компаній-партнерів у всьому світі, з нею доступне все розмаїття безцінних вражень: картка дає можливість відвідати найбільш знакові заходи в області спорту, музики і кіно. Ми раді, що банк ПУМБ надає своїм клієнтам можливість користуватися унікальним продуктом - металокерамічною карткою World Elite Mastercard®, яка є символом престижу і вишуканого смаку», - зазначила Наталія Байдала, директор з маркетингу Mastercard в Україні та Молдові.

Першу металокерамічну картку ПУМБ випустив в кінці 2017 року. Тоді VIP-картки отримали всього 120 учасників клубу Persona.

«Усі без винятку клієнти, які отримали металокерамічні картки ПУМБ, не просто залишили хороші відгуки, - вони стали «амбасадорами» нашої VIP-картки. Ми постійно отримували запити, як і де можна її отримати. Високий попит зрозумілий: картка підкреслює особливий статус преміальності клієнта. Крім того, до ПУМБ в Україні такі картки не емітував жоден банк: обмежений тираж і ексклюзивність продукту ще більше підігрівали до нього інтерес з боку клієнтів», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Картка випущена до діючого рахунку клієнта та зберігає умови і тарифи відповідно до договору за рахунком. У світі таких карток немає в масовому виробництві - вони виготовляються за індивідуальними замовленнями.

Клієнти ПУМБ, які отримали іменну металокерамічну картку, можуть скористатися рядом переваг від Mastercard: доступом в бізнес-зали аеропортів світу і різноманітністю унікальних travel-сервісів, знижками на послуги готелів, фітнес-клубів і ресторанів, а також багатьма іншими можливостями. Ну, і, звичайно, клієнти ПУМБ отримують статус ексклюзивного власника унікальної картки.

 

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь