ПУМБ запустив оплату через Garmin pay

Скористатися платіжним сервісом «для активних людей» клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) зможуть з 17 серпня. Зараз ця опція доступна для власників карток Visa.


ПУМБ став одним з перших банків в країні, які підключили послугу безконтактної оплати за допомогою годинника Garmin. Цей сервіс розроблений спеціально для людей, які займаються спортом і користуються спеціальними девайсами для вимірювання пульсу, кількості кроків і т.п. Вперше про Garmin Pay світ почув минулої осені, і менш ніж за рік до сервісу підключилися кілька десятків держав. Україна стала 21-ою країною, жителі якої зможуть розплачуватися годинами.

«ПУМБ, як один з найбільш інноваційних банків, традиційно пропонує своїм клієнтам одними з перших скористатися останніми технічними новинками. Упевнений, оплати через Garmin Рay від ПУМБ будуть користуватися популярністю і вже скоро ми отримаємо хороші результати у вигляді кількості підключень і сум транзакцій», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту роздрібного бізнесу ПУМБ.

Активація сервісу займе кілька хвилин: спочатку необхідно встановити додаток Garmin Connect (доступно в Google Play / App Store), після чого синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжні карти ПУМБ.

Контакти для преси:


Анна Кокоба,

Керівник служби комунікацій ПУМБ

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

тел. +380 (50) 471 90 26

Ірина Мельник,

Менеджер з комунікацій ПУМБ

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

тел. +380 (96) 723 33 15

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь