З ПУМБ Ваш бізнес з'явиться на Картах і в Пошуку Google до 3000 разів швидше

Банк ПУМБ став першим партнером програми Trusted Pprovider від Google в Україні.


Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) першим в Україні дозволить своїм клієнтам мікро- та малого бізнесу підтверджувати сторінку своєї компанії в сервісі Google Мій Бізнес за 7 хвилин. Це значно заощадить час, оскільки звичайна верифікація займає до 14 днів. Більше не потрібно чекати паперового листа – просто отримаєте код для підтвердження в особистому кабінеті online.

«Ми цінуємо час наших клієнтів і пропонуємо їм нові можливості разом із нашим банком», - зауважив заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу Олексій Волчков.

Google Мій Бізнес – це зручний безкоштовний сервіс, який дозволить показувати інформацію про компанію на Картах і в Пошуку Google. Завдяки новій послузі ПУМБ ви оперативно отримаєте права в Google на керування даними про свій бізнес в Пошуку, а ваша компанія стане видимою для клієнтів на Картах в один клік.

Клієнти, які будуть шукати вашу компанію через Google, зможуть ознайомитися з послугами, дізнатися точну адресу, контактні телефони, подивитися фото та почитати відгуки. Це дозволить їй стати більш впізнаваною на ринку та залучити нових клієнтів.

В Google Мій Бізнес ви зможете створити власний веб-сайт, а також відстежувати корисну статистику про сторінку компанії. Сервіс доступний зі смартфона, телефона, планшета або комп'ютера.

Детальніше ознайомитись із пропозицією можна на сайті або за телефоном: 0 800 503 703.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь