УКРГАЗБАНК пропонує для МСБ кредити на придбання енергоефективної техніки від 0,1% річних

Завдяки розширенню партнерської мережі УКРГАЗБАНК розробив нову програму кредитування для представників малого та середнього бізнесу на придбання високоякісної техніки й обладнання EXIM Solar для виробництва «чистої» енергії сонця. Співпраця  УКРГАЗБАНКУ і ТОВ «ЕКСІМ СОЛАР» дозволила запропонувати мінімальні умови кредитування – від 0,1% річних у гривні


Кампанія ЕXIM Solar пропонує техніку і обладнання розроблені та вироблені лідерами сонячної індустрії PV модулі, інвертори, унікальні системи кріплення та моніторингу, новітні акумулятори з Європи, США, Канади, Японії та Південної Кореї.

Встановлення нової високотехнологічної техніки та енергоефективного обладнання компанії ЕXIM Solar призводить до скорочення споживання природних ресурсів більше ніж на 20%, зменшує шкідливі викиди CO2 більше ніж на 20%, передбачає використання вторинної сировини та зменшує споживання природних ресурсів.

Крім того, ЕXIM Solar будує комерційні та промислові сонячні електростанції з застосуванням складних технологічних конструкцій та фінансових моделей.

Детальніше про умови нової партнерської програми кредитування можна дізнатися у відділеннях УКРГАЗБАНКУ.

Виділена лінія для клієнтів МСБ – 044 494 09 70 (згідно тарифів вашого оператора зв’язку).

Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь