Організатори Чілдрен Кінофесту презентували цьогорічний склад журі та їх оновлений символ

ОТП Банк підтримує всебічний розвиток дитячого мистецтва та дозвілля, тому вже другий рік поспіль є генеральним партнером Чілдрен Кінофест. Цього року фестиваль відбудеться в шосте та буде тривати з 31 травня по 9 червня.

childrenfest

Організатори вже оголосили журі Конкурсу дитячих фільмів, який пройде у рамках Чілдрен Кінофест, а також представили оновлений символ цьогорічного фестивалю. Журі Конкурсу стали режисерка та сценаристка Марина Степанська, режисер та сценарист Аркадій Непиталюк і акторка Ірма Вітовська. Подати роботи ще можна до 21 квітня 2019 року. 10 найкращих стрічок будуть показані в рамках фестивалю по всій Україні. Переможці конкурсу отримають цінні призи.

Окрім того, цього року незмінний персонаж фестивалю Совеня Чарлі перевтілився у Чарлі Чапліна. У 2019 році виповнюється 130 років від дня народження видатного режисера та актора.

Нагадаємо, минулого року на постері було зображено поповнення птахів, яке нагадувало, що фестивальна «сім'я» продовжує рости з кожним роком: до показів приєднуються нові міста і зростає нова аудиторія.

Конкурсна програма фестивалю включатиме фільми для малечі від 4 років, які попередньо відібрала команда фестивалю на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь