OTP Bank Plc. підписав угоду про придбання банку в Молдові

Материнський банк OTP Group – OTP Bank Plc. оголосив про підписання угоди про придбання мажоритарного пакету акцій Mobiasbanca – Groupe Societe Generale, молдавської дочірньої компанії Societe Generale Group.

Mobiasbanca є четвертим за величиною банком на банківському ринку Молдови з часткою 13,3%, а також активно працює у роздрібному та корпоративному сегментах, як універсальний банк.

OTP Group на сьогодні працює в 9 країнах регіону, але очікується, що ця цифра зросте до 11 країн завдяки нещодавно підписаному договору у Молдові та майбутньому фінансовому закриттю албанської угоди. Завдяки останнім придбанням банківська група відіграватиме важливу роль у всій Європі – особливо в регіоні Центральної та Східної Європи.

Фінансова фіналізація молдавської угоди очікується в найближчі місяці за умови отримання всіх необхідних регуляторних дозволів.

Окрім цього, OTP Group та Societe Generale Group підписали угоду про співробітництво, головним чином, для підтримки послуг міжнародних компаній у таких ключових сферах, як міжнародне управління грошовими коштами та ринками капіталу, структуровані фінансів та управлінні інвестиційними банківськими послугами. Отож, дві банківські групи підтримуватимуть і надаватимуть високоякісні послуги в цих галузях міжнародним компаніям країн-членів групи.

Угорщина вже є частиною цієї угоди про співробітництво, Болгарія та Хорватія незабаром приєднаються. Албанія, Сербія та Молдова стануть частиною після закриття угод.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь