Forward Bank презентує  оновлену лінійку платіжних карток

Forward Bank презентує оновлену лінійку платіжних карток

Forward Bank пропонує клієнтам оновлену лінійку кредитних та дебетових карток «КОКО КАРД». Ми приклали максимум зусиль, щоб користування КОКО КАРД було зручним, вигідним та картка приносила користь всім клієнтам у будь-яких життєвих ситуаціях.

Крім того, що усі КОКО КАРД безконтактні, при безготівкових розрахунках повертається до 20% коштів з кожної покупки. До того ж отримання готівки у всіх банкоматах українських банків – безкоштовне і не тарифікується поповнення з картки будь-якого банку України в Інтернет-Банку Forward online і мобільному додатку. Безкоштовно поповнити картку можливо у банкоматах та касах Банку.

Дебетові КОКО КАРД надають можливість отримувати 15% річних на залишок коштів, також на клієнтів чекає підвищений відсоток за депозитом у додатку Forward online.

Кредитні КОКО КАРД  мають кредитний ліміт 100 тис. грн та пільговий період до 90 днів. Плюс, на кредитній картці також можна заробляти 12% річних на залишок власних коштів.

«Ми говоримо не просто про вигоду, а про радість в житті. Тому що наші картки позбавлять Вас від багатьох турбот, а ще дадуть приємні бонуси. Кури – простий народний образ. Вони символізують достаток, своє господарство, отримання вигоди. Ми створили ці картки для того, щоб кури, дійсно,  грошей не клювали, а несли виключно золоті яйця!», - розповів про концепцію дизайну КОКО КАРД Заступник Голови Правління Констянтин Кошеленко.

Українці зможуть оформити КОКО КАРД у відділеннях, кредитних центрах та міні-офісах Forward Bank по всій Україні вже з 24 вересня 2019 року.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.09.2019 р. активи банку складають 1 918 млн грн., регулятивний капітал Банку – 283 млн грн, статутний капітал (зареєстрований і незареєстрований) — 1 152 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 509 млн грн, кредитний портфель — 1 822 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

Присоединяйтесь